• kontakt@actionair.pl

Co warto wiedzieć o firmowej ladzie recepcyjnej?

Co warto wiedzieć o firmowej ladzie recepcyjnej?

Trudno nie zgodzić się z tym, że recepcja jest miejscem wyjątkowo ważnym. Nie może być jednak inaczej, skoro mamy do czynienia z tym punktem, z którym klient ma styczność w pierwszej kolejności. Oczywiście, na to, w jaki sposób odbierana jest firma wpływ ma między innymi wykwalifikowany personel, nie można jednak pomijać znaczenia, jakie odgrywa sama estetyka pomieszczenia. Już choćby dlatego warto dołożyć starań, aby firma dysponowała odpowiednią ladą biurową idealną do pracy tak dla obsługi, jak i dla sekretarki. (https://lobos.pl/meble/produkty/lady-recepcyjne/)

Lada recepcyjna – wizytówką firmy

Trudno polemizować z tym, że recepcja może być odbierana jako wizytówka firmy. Oczywiście, większość firmowych klientów może korzystać z innych punktów takich, jak choćby sklep, punkt obsługi oraz część usługowa, nie można jednak zignorować znaczenia, jakie ma pierwsze wrażenie odbierane przez osoby, które zdecydowały się zajrzeć do biura. Gdy zatem lada biurowa jest elegancka, na ścianie dumnie prezentuje się firmowe logo, a do tego na klienta czeka zawsze wygodna kanapa, można mieć pewność, że będziemy mieli do czynienia z pozytywnym oddźwiękiem. Klient, który wchodzi do biura zawsze powinien też intuicyjnie wiedzieć, gdzie czeka na niego recepcja, aby tam właśnie kierować swoje kroki w pierwszej kolejności.

Profesjonalna lada firmowa

Dlaczego lada recepcyjna a nie zwykłe biurko?

Choć często pojawia się pytanie o to, czy lada recepcyjna może być zamieniona na klasyczne biurko, nie można nie zgodzić się z tym, że istnieje przynajmniej kilka powodów przesądzających o tym, że nie sprawdzi się ono w recepcji. Na pierwszy plan wysuwa się to, że właśnie lada jest w stanie utrzymać w porządku przestrzeń, która nas otacza. Klient lub gość nie musi przy tym zaglądać w blat roboczy sekretarki lub recepcjonisty. Lada zapewnia też większą przestrzeń do tego, aby przechowywać na niej swoje formularze, segregatory i inne rozwiązania, spełni też wszystkie te normy, które mają dla nas kluczowe znaczenie, gdy mówimy o biurku do pracy.

Jaka lada biurowa do nowoczesnego biura?

Gdy zastanawiamy się nad tym, jakie kolory sprawdzają się najlepiej wówczas, gdy chcemy mieć profesjonalną ladę biurową, nie możemy nie zgodzić się z tym, że królują zarówno brązy, jak i tak zwane kolory ziemi. Nie może być jednak inaczej, skoro mamy do czynienia z kolorami neutralnymi, które budzą pozytywne skojarzenia z bezpieczeństwem. Różne odcienie brązu sprawdzają się znakomicie, gdy zależy nam na stworzeniu niebanalnego wnętrza, jednocześnie mamy przy tym pewność, że nie będzie nam ono przeszkadzać w pracy. Coraz popularniejsze jest też minimalistyczne podejście do formy.

Udostępnij:

Zobacz