• kontakt@actionair.pl

Lada recepcyjna - wizytówka firmy

Lada recepcyjna - wizytówka firmy

Lada recepcyjna to tak naprawdę wizytówka każdej firmy. W końcu to właśnie do niej będzie stawiał swoje pierwsze kroki klient czy hotelowy gość. To od niej będzie zależeć w jaki sposób nasza firma będzie postrzegana.

Jak więc zrobić pierwsze wrażenie w odpowiedni sposób? (https://lobos.pl/meble/produkty/lady-recepcyjne/)

Funkcjonalność lady recepcyjnej

Myślą o wizytówce danego miejsca myślimy przede wszystkim o jego estetyce. W przypadku lady recepcyjnej należy pamiętać, że jej celem będzie przede wszystkim zapewnienie sprawnej obsługi klientów oraz gości. Po pierwsze ważna jest szerokość lady, która musi mieć 20 cm dla klienta oraz mniej więcej około 80 dla pracownika. Dodatkowo musimy oczywiście pamiętać, że ta dla pracownika musi być niżej, ponieważ on będzie spełniał miejsce pracy dla pracownika i będzie to taki element, na który trzeba zwracać uwagę. Trzeba także pomyśleć o części lady dla tych osób, które mogą się poruszać na wózku i będą musiały mieć tą mniejszą ladę.

W zależności od wielkości obiektu oraz ilości pracowników przygotowana lada może mieć albo jedno albo wiele stanowisk. W tym drugim przypadku ciekawym rozwiązaniem są między innymi lady modułowe, które pozwalają na dowolną konfigurację stanowisk pracy.

Serce firmy czyli recepcja

Estetyka lady recepcyjnej

Lada recepcyjna powinna prezentować się rzeczywiście doskonale musi być elegancka oraz efektowna i dlatego dobrze będzie, gdy zgra się ją z wystrojem wnętrz, dzięki temu będzie można uzyskiwać spójną całość. Jeśli budynek będzie urządzany tradycyjnie stawiać można na ciężkie, drewniane meble. W budynkach nowoczesnych lepiej się sprawdzają proste geometryczne konstrukcje. Jeśli chodzi ladę i jej kształt to tutaj duże znaczenie ma w jakim biurze będzie się znajdować.

Trzeba umieć połączyć elementy te w jedną udaną całość. W sprzedaży znajdują się takie lady, które pod kątem kształtu są mocno zróżnicowane i dlatego wybór odpowiedniego rozwiązania nie będzie szczególnie trudny. Wybranie estetycznej i praktycznej lady tak naprawdę może być kluczem do wizerunkowego sukcesu firmy.

Udostępnij:

Zobacz